127 produktów
-
Gorczyca biała - luzem 2 kgGorczyca biała - luzem 2 kg- Regularna cena
-
97,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
97,00 zł - Cena jednostkowa
-
48,50 zł za kg
Szybki podgląd
-
Gorczyca biała - nasiona mikroliściGorczyca biała - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
18,00 zł 263,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
18,00 zł 263,00 zł
Szybki podgląd
-
Nasturcja Alaskan Green - luzem 500 gNasturcja Alaskan Green - luzem 500 g- Regularna cena
-
158,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
158,00 zł - Cena jednostkowa
-
31,60 zł za 100g
Szybki podgląd
-
Nasturcja Alaskan Green - nasiona mikroliściNasturcja Alaskan Green - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
9,00 zł 351,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
9,00 zł 351,00 zł
Szybki podgląd
-
Nasturcja Empress of India - luzem 500 gNasturcja Empress of India - luzem 500 g- Regularna cena
-
158,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
158,00 zł - Cena jednostkowa
-
31,60 zł za 100g
Szybki podgląd
-
Nasturcja Empress of India - nasiona mikroliściNasturcja Empress of India - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
9,00 zł 351,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
9,00 zł 351,00 zł
Szybki podgląd
-
Cebula - luzem 500 gCebula - luzem 500 g
- Regularna cena
-
132,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
132,00 zł - Cena jednostkowa
-
26,40 zł za 100g
Szybki podgląd
-
Cebula - nasiona mikroliściCebula - nasiona mikroliści
- Regularna cena
-
13,00 zł 294,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
13,00 zł 294,00 zł
Szybki podgląd
-
Orach (czerwony szpinak francuski) - luzem 100 gOrach (czerwony szpinak francuski) - luzem 100 g
- Regularna cena
-
79,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
79,00 zł - Cena jednostkowa
-
79,00 zł za 100g
Szybki podgląd
-
Orach (czerwony szpinak francuski) - nasiona mikroliściOrach (czerwony szpinak francuski) - nasiona mikroliści
- Regularna cena
-
22,00 zł 439,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
22,00 zł 439,00 zł
Szybki podgląd
-
Groch Affila - luzem 10 kgGroch Affila - luzem 10 kg- Regularna cena
-
211,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
211,00 zł - Cena jednostkowa
-
21,10 zł za kg
Szybki podgląd
-
Groch zielony - luzem 10 kgGroch zielony - luzem 10 kg- Regularna cena
-
211,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
211,00 zł - Cena jednostkowa
-
21,10 zł za kg
Szybki podgląd
-
Groch nakrapiany - luzem 10 kgGroch nakrapiany - luzem 10 kg- Regularna cena
-
255,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
255,00 zł - Cena jednostkowa
-
25,50 zł za kg
Szybki podgląd
-
Rzodkiew Daikon - luzem 2 kgRzodkiew Daikon - luzem 2 kg- Regularna cena
-
110,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
110,00 zł - Cena jednostkowa
-
55,00 zł za kg
Szybki podgląd
-
Rzodkiew Daikon - nasiona mikroliściRzodkiew Daikon - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
18,00 zł 307,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
18,00 zł 307,00 zł
Szybki podgląd
-
Rzodkiew czarna - luzem 2 kgRzodkiew czarna - luzem 2 kg- Regularna cena
-
158,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
158,00 zł - Cena jednostkowa
-
79,00 zł za kg
Szybki podgląd
-
Rzodkiew czarna - nasiona mikroliściRzodkiew czarna - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
27,00 zł 439,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
27,00 zł 439,00 zł
Szybki podgląd
-
Rzodkiew, China Rose - luzem 2 kgRzodkiew, China Rose - luzem 2 kg- Regularna cena
-
97,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
97,00 zł - Cena jednostkowa
-
48,50 zł za kg
Szybki podgląd
-
Rzodkiewka, China Rose - nasiona mikroliściRzodkiewka, China Rose - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
18,00 zł 263,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
18,00 zł 263,00 zł
Szybki podgląd
-
Rzodkiew, Red Samurai - luzem 1 kgRzodkiew, Red Samurai - luzem 1 kg- Regularna cena
-
101,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
101,00 zł - Cena jednostkowa
-
101,00 zł za kg
Szybki podgląd
-
Rzodkiewka, Red Samurai - nasiona mikroliściRzodkiewka, Red Samurai - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
35,00 zł 570,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
35,00 zł 570,00 zł
Szybki podgląd
-
Rzodkiew, Venom - luzem 2 kgRzodkiew, Venom - luzem 2 kg- Regularna cena
-
158,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
158,00 zł - Cena jednostkowa
-
79,00 zł za kg
Szybki podgląd
-
Rzodkiewka, Venom - nasiona mikroliściRzodkiewka, Venom - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
18,00 zł 439,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
18,00 zł 439,00 zł
Szybki podgląd
-
Rzodkiew, Vulcano - luzem 1 kgRzodkiew, Vulcano - luzem 1 kg- Regularna cena
-
101,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
101,00 zł - Cena jednostkowa
-
101,00 zł za kg
Szybki podgląd
-
Rzodkiewka, Vulcano - nasiona mikroliściRzodkiewka, Vulcano - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
35,00 zł 570,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
35,00 zł 570,00 zł
Szybki podgląd
-
Rzepak - luzem 2 kgRzepak - luzem 2 kg- Regularna cena
-
70,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
70,00 zł - Cena jednostkowa
-
35,00 zł za kg
Szybki podgląd
-
Rzepak - nasiona mikroliściRzepak - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
13,00 zł 198,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
13,00 zł 198,00 zł
Szybki podgląd
-
Rukola (Rocket) - luzem 2 kgRukola (Rocket) - luzem 2 kg- Regularna cena
-
79,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
79,00 zł - Cena jednostkowa
-
39,50 zł za kg
Szybki podgląd
-
Rukola - nasiona mikroliściRukola - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
13,00 zł 220,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
13,00 zł 220,00 zł
Szybki podgląd
-
Rukola dzika czerwona żyłkowana (Dragon's Tongue) - luzem 250 gRukola dzika czerwona żyłkowana (Dragon's Tongue) - luzem 250 g
- Regularna cena
-
136,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
136,00 zł - Cena jednostkowa
-
54,40 zł za 100g
Szybki podgląd
-
Rukola dzika czerwona żyłkowana (Dragon's Tongue) - nasiona mikroliściRukola dzika czerwona żyłkowana (Dragon's Tongue) - nasiona mikroliści
- Regularna cena
-
22,00 zł 614,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
22,00 zł 614,00 zł
Szybki podgląd
-
Szczaw zielony - luzem 250 gSzczaw zielony - luzem 250 g- Regularna cena
-
136,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
136,00 zł - Cena jednostkowa
-
54,40 zł za 100g
Szybki podgląd
-
Szczaw zielony - nasiona mikroliściSzczaw zielony - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
22,00 zł 614,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
22,00 zł 614,00 zł
Szybki podgląd
-
Szczaw, czerwone żyłkowanie - luzem 100 gSzczaw, czerwone żyłkowanie - luzem 100 g
- Regularna cena
-
158,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
158,00 zł - Cena jednostkowa
-
158,00 zł za 100g
Szybki podgląd
-
Szczaw, czerwone żyłkowanie - nasiona mikroliściSzczaw, czerwone żyłkowanie - nasiona mikroliści
- Regularna cena
-
44,00 zł 877,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
44,00 zł 877,00 zł
Szybki podgląd
-
Szpinak - luzem 2 kgSzpinak - luzem 2 kg- Regularna cena
-
97,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
97,00 zł - Cena jednostkowa
-
48,50 zł za kg
Szybki podgląd
-
Szpinak - nasiona mikroliściSzpinak - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
18,00 zł 263,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
18,00 zł 263,00 zł
Szybki podgląd
-
Słonecznik (Nasiona Mikro) - luzem 10 kgSłonecznik (Nasiona Mikro) - luzem 10 kg- Regularna cena
-
233,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
233,00 zł - Cena jednostkowa
-
23,30 zł za kg
Szybki podgląd
-
Słonecznik (mikro nasiona) - nasiona mikroliściSłonecznik (mikro nasiona) - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
9,00 zł 483,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
9,00 zł 483,00 zł
Szybki podgląd
-
Słonecznik - luzem 10 kgSłonecznik - luzem 10 kg- Regularna cena
-
233,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
233,00 zł - Cena jednostkowa
-
23,30 zł za kg
Szybki podgląd
-
Słonecznik Black Oil - luzem 10 kgSłonecznik Black Oil - luzem 10 kg- Regularna cena
-
233,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
233,00 zł - Cena jednostkowa
-
23,30 zł za kg
Szybki podgląd
-
Słonecznik Black Oil - nasiona mikroliściSłonecznik Black Oil - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
9,00 zł 483,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
9,00 zł 483,00 zł
Szybki podgląd
-
Rzepa - luzem 5 kgRzepa - luzem 5 kg- Regularna cena
-
316,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
316,00 zł - Cena jednostkowa
-
63,20 zł za kg
Szybki podgląd
-
Rzepa - nasiona mikroliściRzepa - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
27,00 zł 351,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
27,00 zł 351,00 zł
Szybki podgląd
-
Rzeżucha - luzem 100 gRzeżucha - luzem 100 g- Regularna cena
-
158,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
158,00 zł - Cena jednostkowa
-
158,00 zł za 100g
Szybki podgląd
-
Rukiew wodna - nasiona mikroliściRukiew wodna - nasiona mikroliści- Regularna cena
-
44,00 zł 877,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
44,00 zł 877,00 zł
Szybki podgląd
-
Pszenica - luzem 10 kgPszenica - luzem 10 kg- Regularna cena
-
233,00 zł - Regularna cena
-
- Cena promocyjna
-
233,00 zł - Cena jednostkowa
-
23,30 zł za kg
Szybki podgląd

